Ukončení letošní motoristické sezóny

POZVÁNKA
Ukončení letošní motoristické sezóny a setkání členů ÚAMK Automotoklubu Rallye Český Krumlov, ČK motorsportu, pořadatelů Rallye Český Krumlov i dalších akcí pořádaných ČK motorsporem a dalšími členy našich klubů
3. listopadu 2018

Vážení členové klubu, kamarádi a kamarádky, pořadatelé,

setkání se uskuteční v sobotu 3. listopadu od 14:00 hodin v Kaplici v kině a jeho bezprostředním okolí (Linecká ulice vedle kulturáku, nedaleko hasičů).

Sraz účastníků od 13:30 hodin, od 14:00 hodin budou probíhat exhibiční RC závody rádiem řízených soutěžních modelů, různé soutěže pro děti o drobné ceny, představení našich disciplín, k dispozici bude jistě zajímavý závodní simulátor a další.


Svezení v minikáře

Rádi bychom přivítali maximum našich členů i s jejich dětmi či vnoučaty, program bude pestrý a zábavný. Naši kolegové Radek Perník a Dalibor Benych rádi představí a poradí dětem a jejich rodičům, jak začít se závody rádiem řízených modelů. Pan František Ziegelbauer či otec a syn Mariánové jak začít s minikárami, které bychom rádi opět v našem klubu rozběhly a příští rok také uspořádali jeden závod v Krumlově. Doufáme, že se zúčastní i naši jezdci a spolujezci rallye a zájemcům ukáží specifika závodních aut, přípravu na rallye, tvorbu a čtení rozpisů apod.


Soutěže pro nejmladší účastníky

A samozřejmě rádi přivítáme i naše organizátory a pořadatele z rychlostních zkoušek, servisu i dalších míst Rallye Český Krumlov, abychom jim za celý ten rok také poděkovali a setkali se s nimi i mimo vlastní akce.

Po čtvrté hodině odpolední pak bude následovat v kině krátké představení plánu našich akcí na příští sezónu a hlavně promítání filmů s rallyeovou tématikou.


2. RC RALLY FONTÁNA 2018

Občerstvení na místě bude k dispozici.

Budeme se těšit na vaši účast!

Luboš Šalát, předseda
ÚAMK Automotoklub Rallye Český Krumlov

[Zpět]