Základní informace

30.12.2011

PF 2012

Organizační tým Rallye Český Krumlov přeje všem svým partnerům, sponzorům, příznivcům a fanouškům všechno nejlepší v novém roce 2012.

6.6.2011

Tisková informace č. 13

Rallye Český Krumlov: oddechli jsme si. Organizátoři z ÚAMK Automotoklubu Rallye Český Krumlov a ČK motorsport si v sobotu v podvečer s posledním vozem na cílové rampě v Jelení zahradě pod Českokrumlovským zámkem mohli oddechnout, že se vše zdařilo a mimořádnou událostí bylo jen po dva dny neutuchající deštivé počasí.

30.5.2011

Aktualita č. 14

1. RC Rallye Český Krumlov dominovaly vozy WRC. Premiéru měla na českobudějovickém Výstavišti 1. RC Rallye Český Krumlov. Jak jsme psali již dříve, soutěž se jela s podporou „velké“ Rallye Český Krumlov a odehrávala se v těsně blízkosti startu Divácké Super RZ. Jak celá soutěž nakonec dopadla?

30.5.2011

Módní přehlídka a slavnostní vyhlášení výsledků

Ještě před slavnostním vyhlášením proběhla na cílové rampě módní přehlídka. Několik fotografií jak z módní přehlídky, tak z celého slavnostního vyhlášení výsledků Vám přinášíme v dnešní fotogalerii od Petra Eliáše.

29.5.2011

Slavnostní vyhlášení výsledků

Prohlédněte si několik fotografií ze slavnostního vyhlášení výsledků, které tradičně zakončí českokrumlovskou rallye na cílové rampě v Jelení zahradě.

29.5.2011

Fotografie z dojezdu posádek do cíle

Nové fotografie zachycují atmosféru dojezdu soutěžních posádek do cíle 39. Rallye Český Krumlov. Závodní vozy na cílovou rampu dorazily přímo z poslední rychlostní zkoušky Přídolí. Ihned po dojetí prvních pěti posádek v absolutním pořadí se uskutečnila tisková konference se třemi nejúspěšnějšími posádkami.

29.5.2011

Fotografie z 2. etapy

Ze včerejší druhé etapy 39. Rallye Český Krumlov Vám nabízíme ke shlédnutí nové fotografie, které zachycují soutěžní automobily na tratích rychlostní zkoušky Lipno a Malonty.

28.5.2011

Aktualita č. 13

Roman Kresta posedmé zvítězil v Rallye Český Krumlov! Po dvanácti rychlostních zkouškách a 188,5 kilometrech rychlostních zkoušek dorazila vítězná posádka Roman Kresta a Petr Gros se Škodou Fabia S2000 na cílovou rampu 39. Rallye Český Krumlov. Roman Kresta se stal vítězem této soutěže již posedmé, což se nikomu jinému ještě nepodařilo.

28.5.2011

Aktualita č. 12

Druhé Malonty nemění dosavadní pořadí v absolutní klasifikaci: Rychlostní zkoušku Malonty, budící respekt snad u každé posádky, která Rallye Český Krumlov někdy jela, mají přední jezdci již za sebou. Malonty mají v letošní podobě téměř pětadvacet kilometrů.

28.5.2011

Aktualita č. 11

Roman Kresta navyšuje svůj náskok ve vedení: I na dvou následujících rychlostních zkouškách Roman Kresta s Petrem Grossem navýšili svůj náskok ve vedení 39. Rallye Český Krumlov. Při premiérovém průjezdu RZ Lipno byli o 4,4 vteřiny rychlejší než jejich největší soupeři Pavel Valoušek se Zdeňkem Hrůzou. Následující ...

 

Partneři:
.......................................................

 


 

 

Mediální partneři:
.......................................................

 


 

 

Spolupracující obce:
.......................................................