Základní informace

2.9.2014

Křest knihy Rallye Český Krumlov

Ve čtvrtek 28. srpna 2014 byla ve Zlíně poprvé představena nová kniha Rallye Český Krumlov. Stalo se tak při příležitosti večerního programu Star Rally Historic, který moderoval Dalibor Gondík. Kniha Rallye Český Krumlov autorů Bořivoje Plška a Petra Šulčíka, kterou vydává ČK motorsport, mapuje ... Prohlédněte si nové fotografie.

24.8.2014

Vychází kniha Rallye Český Krumlov

Tisková informace - kniha: Rádi byste zavzpomínali na historii jedné z nejstarších a nejoblíbenějších českých automobilových soutěží? Díky nově vycházející publikaci máte jedinečnou možnost. Více informací naleznete v následující tiskové zprávě.

12.5.2014

Slosovatelné vstupenky - výherce

Přímo na cílové rampě 42. Rallye Český Krumlov, při sobotním vyhlášení výsledků, byl ze všech prodaných vstupenek na českobudějovické Výstaviště vylosován výherce hlavní ceny, kterou byla AKU kotoučová okružní pila RYOBI. Cenu, kterou věnovala firma Cast, získal pan Luděk Šavel z Nových Hradů. Výherci gratulujeme!

4.5.2014

Vyhlášení výsledků - fotografie

Závěrečnou tečku za 42. Rallye Český Krumlov udělalo tradiční slavnostní vyhlášení výsledků přímo na cílové rampě soutěže. Vyhlášení výsledků bylo zakončeno ohňostrojem. Prohlédněte si několik fotografií.

4.5.2014

4. RC Rallye Český Krumlov - vyhlášení výsledků

V sobotu 3. května 2014 se odjela i 4. RC Rallye Český Krumlov. Závěrečnou tečku obstaralo slavnostní vyhlášení výsledků na cílové rampě 42. Rallye Český Krumlov. Prohlédněte si nejnovější fotografie.

4.5.2014

Fotogalerie z 2. etapy

Prohlédněte si nové fotografie z 2. etapy českokrumlovské soutěže, které vás zavedou nanáves v proslulých Malontech nebo divácky atraktivní průjezd na parkovišti na Lipně.

3.5.2014

Dojezd do cíle - fotografie

Soutěžní posádky jsou již v cíli 42. Rallye Český Krumlov. Prohlédněte si několik fotografií z dojezdu posádek do cíle.

3.5.2014

Kopecký havaroval, Pech vítězem 42. Rallye Český Krumlov

Aktualita 17: Souboj o vítězství v letošní českokrumlovské rally rozhodla havárie Jana Kopeckého a Pavla Dreslera na posledním rychlostním testu, když posádka tovární Fabie S2000 havarovala cca 4.5 km po startu RZ. Incident se obešel bez zranění.

3.5.2014

Václav Pech navyšuje svůj náskok ve vedení

Aktualita 16: Mini John Cooper Works S2000 plzeňské posádky Václav Pech a Petr Uhel byl nejrychlejší i na druhém průjezdu Malont a prvním Lipnu. Václav Pech tak navýšil svůj náskok ve vedení soutěže na 9,4 sekundy. 

3.5.2014

V okolí Lipna nad Vltavou nebo Malont sněží

Aktualita 15: Podle posledních informací poletuje sníh přímo v Malontech. Na Lipně nad Vltavou sice „jen“ mrholí, ale teplota pouhých dvou stupňů ukazuje spíše na lednové, než májové počasí. Otázkou je, jaké je počasí například u Stezky v Korunách stromů, která leží ...

 

Partners:
.......................................................

 


 

 

Media:
.......................................................

 


 

 

Partners:
.......................................................