Základní informace

20.11.2017

Výsledky Autoklub MČR v Rally historických automobilů 2017

I posádky historických vozů mezi sebou letos soupeřily na vybraných soutěžích. Prohlédněte si výsledky Autoklub MČR v Rally historických automobilů podle jednotlivých kategorií. Rallye Český Krumlov se rovněž započítávala do hodnocení tohoto šampionátu.

15.11.2017

Výsledky TrueCam MČR v Rally 2017

V sobotu 18. listopadu proběhne v České Lípě vyhlášení výsledků TrueCam MČR v Rally 2017. Prohlédněte si výsledkové sestavy dle jednotlivých skupin a tříd. Letošní Rallye Český Krumlov byla samozřejmě součástí tohoto šampionátu.

14.11.2017

Výsledky FIA Central Rally Trophy 2017

Prohlédněte si konečné výsledky FIA Central Rally Trophy 2017. Úvodním podnikem tohoto šampionátu byla 45. Rallye Český Krumlov, která se odjela v polovině května. Šampionát obsahuje celkem šest závodů.

17.10.2017

ČK motorsport jede do San Marina obhajovat předloňské vítězství

Škoda 130 RS jihočeského týmu ČK motorsport opět vyrazí na soutěžní tratě. Po úspěšném zdolání Rallye Monte-Carlo Historique a zářijové setinové rallye South Bohemia Classic bude stroj vyvedený v originálních barvách továrního speciálu posádky ...

23.9.2017

Bunda Milwaukee od firmy CAST zahřeje Václava Hanzlíka

Aktualita 19: Tradičním partnerem Rallye Český Krumlov je soběnovská společnost CAST. Jihočeský prodejce značkového nářadí Milwaukee věnoval nejen věcné ceny pro nejúspěšnější posádky soutěže, ale připravil také hodnotnou výhru pro vylosovaného diváka, který ...

23.5.2017

7. RC Rallye Český Krumlov ovládl Zdeněk Klíma a zapsal se mezi vítěze tohoto závodu

RC Rallye - tisková informace 03: Zdeněk Klíma od samého začátku všem ukazoval, kdo bude králem sedmého ročníku RC Rallye Český Krumlov. Zvítězil hned v úvodní rychlostní zkoušce a nebýt Michala Perníka, který jako jediný vyhrál jednu rychlostní zkoušku ...

22.5.2017

Fotogalerie ze 45. Rallye Český Krumlov

Petr Skřivánek připravil svou fotogalerii ze 45. Rallye Český Krumlov, která zachycuje atmosféru jihočeské soutěže od startu až po slavnostní vyhlášení výsledků v Jelení zahradě pod českokrumlovským zámkem.

21.5.2017

Vyhlášení výsledků - fotogalerie

Závěrečnou tečku za 45. Rallye Český Krumlov tradičně obstaralo vyhlášení výsledků na cílové rampě v českokrumlovské Jelení zahradě, které je doprovázeno skvělou atmosférou a diváckou kulisou. V letošním roce se pořadatelům podařilo zajisti i počasí a z nebe nepadaly provazy vody.

21.5.2017

Fotografie z 2. etapy

Prohlédněte si nové fotografie z druhé etapy 45. Rallye Český Krumlov. Díky fotografiím se podíváte na rychlostní zkoušky Malonty nebo Lipno.

21.5.2017

Fotografie z dojezdu posádek do cíle

Poslední časová kontrola a pak už průjezd cílovou rampou 45. Rallye Český Krumlov. Pojďte se ještě vrátit do sobotního odpoledne, kdy soutěžní posádky dojely do cíle v Jelení zahradě v Českém Krumlově.

 

Partneři:
.......................................................

 


 

 

Média:
.......................................................

 

 

Partnerská města:
.......................................................