Základní informace

16.4.2015

Přihláška / Elektronická přihláška

Do sekce Soutěžící byly přidány formuláře přihlášek. Opět si zvolte příslušný šampionát pro správný výběr přihlášky. I v letošním roce je možné použít elektronickou přihlášku.

15.4.2015

Zvláštní ustanovení

Do sekce Soutěžící byla přidána Zvláštní ustanovení 43. Rallye Český Krumlov 2015. Zvolte si příslušný šampionát.

18.3.2015

Svět v pohybu

konající se 17. – 19. 4. 2015 na českobudějovickém výstavišti volně navazuje na Mobil salon a Veletrh cestovního ruchu a spojuje je do jedné výstavy s ucelenější koncepcí. Výstava je určena všem, kteří se zajímají o aktivní trávení volného času, cestování, zdravou výživu, pohybové aktivity, dopravní prostředky i prevenci bezpečnosti.

5.3.2015

New Energies Rallye Český Krumlov: Ojedinělý závod vozidel s alternativními pohony

Tisková informace 02: Spojit motoristický sport s představením technických novinek v oblasti vývoje alternativních pohonů automobilů odborné i laické veřejnosti. Takový cíl má již čtvrtý ročník v České republice zcela ojedinělého podniku. New Energies Rallye ...

11.2.2015

Rallye Český Krumlov se vrací do tradičního termínu

Tisková informace 01: Kolotoč domácího šampionátu v automobilových soutěžích se roztočí až v závěru dubna klatovskou Rallye Šumava, organizátoři druhého podniku kalendáře Mistrovství České republiky v rally však už několik týdnů intenzivně připravují ...

18.12.2014

Kniha Rallye Český Krumlov

Rádi byste zavzpomínali na historii jedné z nejstarších a nejoblíbenějších českých automobilových soutěží? Díky nově vycházející publikaci máte jedinečnou možnost. Klikněte pro více informací.

27.11.2014

Připravujeme ...

Připravujeme pro vás 43. Rallye Český Krumlov 2015. Pokud chcete informace z minulých ročníků Rallye Český Krumlov, nahlédněte do sekce Archiv.

 

Partners:
.......................................................

 


 

 

Media:
.......................................................

 


 

 

Partners:
.......................................................