Základní informace

30.9.2015

Pořadatelé rallye dělají radost dětem

Aktualita 30: ČK motorsport, promotér a spoluorganizátor Rallye Český Krumlov, přichystal v letošním roce pro obyvatele Dětského domova, základní školy a školní jídelny v Horní Plané hned několik překvapení. Více v následující aktualitě.

2.6.2015

Jan Krejča neměl na jihu Čech konkurenci

Aktualita 29: Republikovému šampionátu historiků dominovala jihočeská posádka z Nové Včelnice ve složení Jan Krejča a Pavel Šárka. Se svojí Škodou 130 LR neměla při Rallye Český Krumlov konkurenci a kromě pomalejšího času na úvodní superspeciálce ovládla 43. ročník stylem start - cíl.

2.6.2015

Václav Blahna vyhrál po 24 letech při Rallye Český Krumlov

Aktualita 28: Když organizátoři českokrumlovské soutěže losovali před slavnostním vyhlášením vítězům na rampě v Jelení zahradě z osudí vítěze hlavní divácké ceny, z několika tisícovek vstupenek na Výstaviště České Budějovice vytáhli lístek podepsaný jménem „Blahna“ ...

28.5.2015

Posádky týmu ČK motorsport na domácí Rallye Český Krumlov úřadovaly

Tisková informace 06: Posádkám domácího týmu ČK motorsport se na trati letošní Rallye Český Krumlov nebývale dařilo. Manželská dvojice Jiří a Eva Trojanovi s exPetákovým Renaultem Clio R3 sice skončila ve třídě 5 těsně pod stupni vítězů, mezi Jihočechy však byli zkušení ...

28.5.2015

Superkart Adama Kouta pokořila rekord divácké superspeciálky

Aktualita 27: Vítěz 43. Rallye Český Krumlov 2015 Jan Kopecký sice ovládl oba průjezdy diváckou Super RZ na českobudějovickém výstavišti, nejrychlejším pilotem ale paradoxně nebyl. Nového traťového rekordu dosáhla při exhibiční jízdě ...

27.5.2015

Fotogalerie z RC Rallye Český Krumlov

Prohlédněte si fotogalerii z 5. RC Rallye Český Krumlov 2015, která se v sobotu odjela na výstavišti v Českých Budějovicích jako součást oficiálního programu 43. Rallye Český Krumlov. Závěrečné vyhlášení proběhlo již v českokrumlovské Jelení zahradě.

24.5.2015

Vyhlášení výsledků v Jelení zahradě - fotografie

Závěrečnou tečku za 43. Rallye Český Krumlov 2015 udělalo slavnostní vyhlášení výsledků, které proběhlo na cílové rampě v českokrumlovské Jelení zahradě. Celé vyhlášení výsledků provázelo velice deštivé počasí, ale ani to neodradilo spoustu přítomných diváků.

24.5.2015

Fotogalerie z 2. etapy

Druhou etapu 43. Rallye Český Krumlov si připomeňte ve fotogalerii Jana Marka, která vás zavede na rychlostní zkoušky Kohout a Lipno.

24.5.2015

Petr Pavlát podruhé nejrychlejší

Aktualita 26: V sobotu 23. května se odjela na výstavišti v Českých Budějovicích 5. RC Rallye Český Krumlov. Závodu, který se nezapočítával do hodnocení 11. ÚAMK RC Rallye Cupu Český Krumlov se zúčastnilo celkem 14 jezdců. Nejrychlejším jezdcem se stal Petr Pavlát ...

24.5.2015

Ohlasy z cíle 43. Rallye Český Krumlov

Aktualita 25: Připravili jsme pro vás závěrečné ohlasy jezdců z českokrumlovské Jelení zahrady. Většina jezdců se shodla na tom, že i letos byla 43. Rallye Český Krumlov velice těžká.

 

Partneři:
.......................................................

 


 

 

Média:
.......................................................

 

 

Partneři:
.......................................................