Základní informace

 Tento projekt je
spolufinancován z programu


 


 

 

 

19.3.2019

Staň se jedním z nás!

Baví Tě závodní auta a chceš být součástí organizačního týmu Rallye Český Krumlov? Jestli při čtení těchto řádků kýveš hlavou, pak hledáme právě Tebe! Neváhej a klikni pro více informací!

18.3.2019

Souboj fotografů ve znamení akce i umění

Aktualita 01: Českokrumlovská rallye není jenom zápolení soutěžních posádek o desetiny sekund na tratích rychlostních zkoušek. Podél cesty každoročně stojí stovky diváků s foťákem nebo mobilem v ruce, kteří se snaží zachytit pokud možno co nejlepší záběr. Jak dopadla tradiční fotosoutěž z loňské Rallye Český Krumlov?

6.3.2019

VIP servis

Užijte si letošní ročník Rallye Český Krumlov naplno! Díky VIP balíčku můžete soutěž sledovat z exkluzivních míst a navíc ještě čerpat dalších výhod našich hostů.

8.2.2019

Legendární československý závoďák pokořil Rallye Monte-Carlo

ŠKODA 130 RS zdárně dokončila nejslavnější automobilovou soutěž světa! Legendární Porsche Východu budilo na trati 22. ročníku Rallye Monte-Carlo Historique 2019 zaslouženou pozornost. Mnozí fanoušci ho dokonce označili jako nejhezčí auto početného startovního pole.

6.2.2019

Kalendáře soutěží 2019

Prohlédněte si kalendáře FIA Central Rally Trophy 2019 a Mistrovství České republiky v rally 2019.

29.1.2019

Rallye na sněhu! Posádky Winter Trialu míří do Čech

Zimní dálková rallye veteránů The Winter Trial se opět vrací do České republiky. Posádky zavítají ve čtvrtek 31. ledna na zasněžené tratě šumavských a českokrumlovských rychlostních zkoušek. Devatenáctého ročníku zimního dobrodružství se účastní celkem ...

24.1.2019

ŠKODA 130 RS odstartuje do historické Rallye Monte-Carlo od řecké Akropole

ČK motorsport se připravuje na další velké dobrodružství. Po roční pauze se týmová ŠKODA 130 RS zúčastní s posádkou Karel Mach a Jan Bláha věhlasné Rallye Monte-Carlo Historique. Na trať vyrazí Jihočeši při své celkově již sedmé účasti tentokrát ze starověké ...

18.12.2018

Polovina května bude na jihu Čech tradičně patřit Rallye Český Krumlov

Tisková informace 01: Jedna z nejstarších tuzemských automobilových soutěží napíše své již sedmačtyřicáté pokračování v obvyklém jarním termínu. Ve dnech 17. a 18. května 2019 se v širokém okolí malebného jihočeského města, jehož historické centrum je zapsáno ...

8.11.2018

Výsledky Autoklub MČR v rally historických automobilů 2018

I posádky historických vozů mezi sebou letos soupeřily na vybraných soutěžích. Prohlédněte si výsledky Autoklub MČR v Rally historických automobilů podle jednotlivých kategorií. Rallye Český Krumlov se rovněž započítávala do hodnocení tohoto šampionátu.

8.11.2018

Výsledky Autoklub MČR v rally 2018

V pátek 2. listopadu proběhlo ve Zlíně vyhlášení výsledků Autoklub MČR v Rally 2018. Prohlédněte si výsledkové sestavy dle jednotlivých skupin a tříd. Letošní Rallye Český Krumlov byla samozřejmě součástí tohoto šampionátu.

 

Partneři:
.......................................................

 


 

 

Média:
.......................................................

 

 

Partnerská města:
.......................................................