Základní informace

28.4.2016

Rally Guide

V sekci Soutěžící jsme připravili Rally Guide, který je průvodcem nejen 44. ročníkem Rallye Český Krumlov.

27.4.2016

Prezident FIA Jean Todt odstartuje českokrumlovskou New Energies Rallye

New Energies Rallye - tisková informace 03: Do České republiky přicestuje v závěru května velká osobnost světového motorismu. Slavnostního zahájení 5. New Energies Rallye Český Krumlov se v historickém centru města zařazeného na seznamu památek UNESCO zúčastní prezident FIA Jean Todt.

21.4.2016

Chcete závodit v Českém Krumlově? Přihlášku můžete vyplnit také elektronicky

Aktualita 03: Pět týdnů před startem 44. Rallye Český Krumlov 2016 spouští organizátoři jihočeské soutěže elektronickou přihlášku. Po schválení zvláštních ustanovení mezinárodní automobilovou federací v závěru minulého týdne se konečně můžou začít do druhého podniku FIA Central Rally Trophy, Mistrovství České republiky v rally ...

18.4.2016

Přihlášky

Do sekce Soutěžící byly přidány formuláře přihlášek. Ke stažení je formulář ve formátu MS Word nebo klasický ve formátu PDF. Vyberte si příslušný šampionát a stáhněte správný formulář přihlášky. Elektronická přihláška bude dostupná v nejbližších dnech.

17.4.2016

Zvláštní ustanovení

Do sekce Soutěžící byla přidána Zvláštní ustanovení. Vyberte si příslušný šampionát.

14.4.2016

Fotosoutěž vyhrál Daniel Fessl z Rakouska

Aktualita 02: Prvenství z fotosoutěže vypsané při příležitosti konání loňského ročníku Rallye Český Krumlov opět putuje do zahraničí. Nástupcem maďarského autora Gergelyho Makaie se stal Rakušan Daniel Fessl. Porota složená ze zástupců ředitelství soutěže vyhodnotila jeho snímek Škody Fabia Super 2000 s posádkou ...

13.4.2016

New Energies Rallye zveřejnila propozice. Posádky se můžou hlásit do konce dubna

New Energies Rallye - tisková informace 02: Druhý podnik FIA Alternative Energies Cupu 2016 už klepe na dveře. Světový pohár pro vozidla s alternativními pohony bude po zahajovací soutěži ve Španělsku pokračovat ve dnech 26. až 28. května na území České republiky pátým ročníkem New Energies Rallye Český Krumlov.

6.4.2016

44. Rallye Český Krumlov součástí unikátního projektu Jižní Čechy olympijské

Tisková informace 02: Jak spolu souvisí XXXI. letní olympijské hry v brazilském městě Rio de Janeiro a 44. Rallye Český Krumlov? Na první pohled nijak. Jihočeský kraj však květnový podnik zařadil mezi významné akce svého projektu Jižní Čechy olympijské. Ten má za cíl přiblížit ducha olympismu nejen o prázdninách ...

28.3.2016

VIP balíček

Stejně jako v minulých letech jsme pro zájemce připravili VIP balíček. Co speciální nabídka sestavená při příležitosti konání 44. ročníku Rallye Český Krumlov 2016 obsahuje?

24.3.2016

E-shop

Spustili jsme pro vás nový internetový obchod, ve kterém naleznete propagační materiály a věci, které se týkají přímo Rallye Český Krumlov. Nabídka internetového obchodu se bude neustále rozšiřovat, tak se nezapomeňte vrátit.

 

Partneři:
.......................................................

 


 

 

Média:
.......................................................

 

 

Partnerská města:
.......................................................