Základní informace

 Tento projekt je
spolufinancován z programu


 


 

 

 

18.4.2019

Českokrumlovská rallye klepe na dveře. Startuje příjem přihlášek

Tisková informace 02: Odpočet může začít. Do startu 47. Rallye Český Krumlov zbývá přesně měsíc. Elita tuzemského soutěžního sportu se představí na českém jihu ve dnech 17. a 18. května. Organizátoři tradičního podniku, zařazeného do mezinárodního seriálu FIA ...

18.4.2019

Přihláška

Pokud se chcete zúčastnit 47. Rallye Český Krumlov jako soutěžící, vyplňte elektronickou přihlášku a řiďte se pokyny, které jsou v ní uvedené. Datum uzávěrky přihlášek je 5. 5. 2019.

17.4.2019

Rally Guide

Připravili jsme pro vás Rally Guide. V tomto průvodci naleznete spoustu informací nejen o Rallye Český Krumlov. Nahlédnete rovněž do historie jihočeské soutěže, naleznete v něm informace o Českém Krumlově nebo důležitá telefonní čísla.

2.4.2019

Zvláštní ustanovení

Do sekce Soutěžící byla přidána Zvláštní ustanovení. Zvolte si příslušný šampionát.

19.3.2019

Staň se jedním z nás!

Baví Tě závodní auta a chceš být součástí organizačního týmu Rallye Český Krumlov? Jestli při čtení těchto řádků kýveš hlavou, pak hledáme právě Tebe! Neváhej a klikni pro více informací!

18.3.2019

Souboj fotografů ve znamení akce i umění

Aktualita 01: Českokrumlovská rallye není jenom zápolení soutěžních posádek o desetiny sekund na tratích rychlostních zkoušek. Podél cesty každoročně stojí stovky diváků s foťákem nebo mobilem v ruce, kteří se snaží zachytit pokud možno co nejlepší záběr. Jak dopadla tradiční fotosoutěž z loňské Rallye Český Krumlov?

6.3.2019

VIP servis

Užijte si letošní ročník Rallye Český Krumlov naplno! Díky VIP balíčku můžete soutěž sledovat z exkluzivních míst a navíc ještě čerpat dalších výhod našich hostů.

8.2.2019

Legendární československý závoďák pokořil Rallye Monte-Carlo

ŠKODA 130 RS zdárně dokončila nejslavnější automobilovou soutěž světa! Legendární Porsche Východu budilo na trati 22. ročníku Rallye Monte-Carlo Historique 2019 zaslouženou pozornost. Mnozí fanoušci ho dokonce označili jako nejhezčí auto početného startovního pole.

6.2.2019

Kalendáře soutěží 2019

Prohlédněte si kalendáře FIA Central Rally Trophy 2019 a Mistrovství České republiky v rally 2019.

29.1.2019

Rallye na sněhu! Posádky Winter Trialu míří do Čech

Zimní dálková rallye veteránů The Winter Trial se opět vrací do České republiky. Posádky zavítají ve čtvrtek 31. ledna na zasněžené tratě šumavských a českokrumlovských rychlostních zkoušek. Devatenáctého ročníku zimního dobrodružství se účastní celkem ...

 

Partneři:
.......................................................

 


 

 

Média:
.......................................................

 

 

Partnerská města:
.......................................................