Základní informace

17.10.2017

ČK motorsport jede do San Marina obhajovat předloňské vítězství

Škoda 130 RS jihočeského týmu ČK motorsport opět vyrazí na soutěžní tratě. Po úspěšném zdolání Rallye Monte-Carlo Historique a zářijové setinové rallye South Bohemia Classic bude stroj vyvedený v originálních barvách továrního speciálu posádky ...

3.8.2017

Výsledky FIA Central Rally Trophy 2017

Prohlédněte si výsledky FIA Central Rally Trophy 2017 po její polovině. Úvodním podnikem tohoto šampionátu byla 45. Rallye Český Krumlov, která se odjela v polovině května. Šampionát obsahuje celkem šest závodů.

23.5.2017

7. RC Rallye Český Krumlov ovládl Zdeněk Klíma a zapsal se mezi vítěze tohoto závodu

RC Rallye - tisková informace 03: Zdeněk Klíma od samého začátku všem ukazoval, kdo bude králem sedmého ročníku RC Rallye Český Krumlov. Zvítězil hned v úvodní rychlostní zkoušce a nebýt Michala Perníka, který jako jediný vyhrál jednu rychlostní zkoušku ...

22.5.2017

Fotogalerie ze 45. Rallye Český Krumlov

Petr Skřivánek připravil svou fotogalerii ze 45. Rallye Český Krumlov, která zachycuje atmosféru jihočeské soutěže od startu až po slavnostní vyhlášení výsledků v Jelení zahradě pod českokrumlovským zámkem.

21.5.2017

Vyhlášení výsledků - fotogalerie

Závěrečnou tečku za 45. Rallye Český Krumlov tradičně obstaralo vyhlášení výsledků na cílové rampě v českokrumlovské Jelení zahradě, které je doprovázeno skvělou atmosférou a diváckou kulisou. V letošním roce se pořadatelům podařilo zajisti i počasí a z nebe nepadaly provazy vody.

21.5.2017

Fotografie z 2. etapy

Prohlédněte si nové fotografie z druhé etapy 45. Rallye Český Krumlov. Díky fotografiím se podíváte na rychlostní zkoušky Malonty nebo Lipno.

21.5.2017

Fotografie z dojezdu posádek do cíle

Poslední časová kontrola a pak už průjezd cílovou rampou 45. Rallye Český Krumlov. Pojďte se ještě vrátit do sobotního odpoledne, kdy soutěžní posádky dojely do cíle v Jelení zahradě v Českém Krumlově.

20.5.2017

Ohlasy jezdců z cíle

Aktualita 18: Přečtěte si ohlasy jezdců z cíle soutěže v Jelení zahradě v Českém Krumlově.

20.5.2017

V historicích nejrychlejší Jan Frei s Petrem Šleglem

Aktualita 17: Pořadí třech nejrychlejších v hodnocení kategorie historických automobilů se měnilo ještě v poslední rychlostní zkoušce. Zaslouženě nejrychlejší byl Jan Frei navigovaný Petrem Šlegelem, kteří soutěžili se Škodou 130 LR.

20.5.2017

Kopecký zaslouženě vítězí v Krumlově!

Aktualita 16: Poslední dvojice rychlostních zkoušek již nezměnila nic na tom, že absolutním vítězem 45. Rallye Český Krumlov 2017 se stala posádka továrního týmu Škoda Motorsport ve složení Jan Kopecký a Pavel Dresler.

 

Partneři:
.......................................................

 


 

 

Média:
.......................................................

 

 

Partnerská města:
.......................................................