Základní informace

28.5.2015

Posádky týmu ČK motorsport na domácí Rallye Český Krumlov úřadovaly

Tisková informace 06: Posádkám domácího týmu ČK motorsport se na trati letošní Rallye Český Krumlov nebývale dařilo. Manželská dvojice Jiří a Eva Trojanovi s exPetákovým Renaultem Clio R3 sice skončila ve třídě 5 těsně pod stupni vítězů, mezi Jihočechy však byli zkušení ...

28.5.2015

Superkart Adama Kouta pokořila rekord divácké superspeciálky

Aktualita 27: Vítěz 43. Rallye Český Krumlov 2015 Jan Kopecký sice ovládl oba průjezdy diváckou Super RZ na českobudějovickém výstavišti, nejrychlejším pilotem ale paradoxně nebyl. Nového traťového rekordu dosáhla při exhibiční jízdě ...

27.5.2015

Fotogalerie z RC Rallye Český Krumlov

Prohlédněte si fotogalerii z 5. RC Rallye Český Krumlov 2015, která se v sobotu odjela na výstavišti v Českých Budějovicích jako součást oficiálního programu 43. Rallye Český Krumlov. Závěrečné vyhlášení proběhlo již v českokrumlovské Jelení zahradě.

26.5.2015

Jawa kolem světa

Osm měsíců a téměř 50 000 kilometrů čtyřmi kontinenty v sedle motorky, na které by většina nejela ani na koupaliště. Tak vypadá ve stručnosti dobrodružná odyssea prvního Čecha, který v sedle motorky objel svět. Přijďte na besedu s Pavlem Suchým. Klikněte pro více informací.

24.5.2015

Vyhlášení výsledků v Jelení zahradě - fotografie

Závěrečnou tečku za 43. Rallye Český Krumlov 2015 udělalo slavnostní vyhlášení výsledků, které proběhlo na cílové rampě v českokrumlovské Jelení zahradě. Celé vyhlášení výsledků provázelo velice deštivé počasí, ale ani to neodradilo spoustu přítomných diváků.

24.5.2015

Fotogalerie z 2. etapy

Druhou etapu 43. Rallye Český Krumlov si připomeňte ve fotogalerii Jana Marka, která vás zavede na rychlostní zkoušky Kohout a Lipno.

24.5.2015

Petr Pavlát podruhé nejrychlejší

Aktualita 26: V sobotu 23. května se odjela na výstavišti v Českých Budějovicích 5. RC Rallye Český Krumlov. Závodu, který se nezapočítával do hodnocení 11. ÚAMK RC Rallye Cupu Český Krumlov se zúčastnilo celkem 14 jezdců. Nejrychlejším jezdcem se stal Petr Pavlát ...

24.5.2015

Ohlasy z cíle 43. Rallye Český Krumlov

Aktualita 25: Připravili jsme pro vás závěrečné ohlasy jezdců z českokrumlovské Jelení zahrady. Většina jezdců se shodla na tom, že i letos byla 43. Rallye Český Krumlov velice těžká.

24.5.2015

Fotografie z dojezdu posádek historických automobilů do cíle

Až na opakovaný průjezd rychlostní zkouškou Lipno, absolvovali soutěžící v rámci MČR v rally historických automobilů stejnou trať jako soudobá auta. Prohlédněte se dojezd posádek do cíle soutěže. S přehledem zvítězili Jan Krejča s Pavlem Šárkou se Škodou 130 LR.

23.5.2015

Fotogalerie z dojezdu posádek do cíle

43. Rallye Český Krumlov je již skoro minulostí. Prohlédněte si fotky tří nejúspěšnějších posádek letošní soutěže při dojezdu z poslední rychlostní zkoušky do cíle v Jelení zahradě v Českém Krumlově.

 

Partneři:
.......................................................

 


 

 

Média:
.......................................................

 

 

Partneři:
.......................................................